Policjanci z łukowskiej komendy informują, iż poszukują 16etniego Kacpra Laseckiego. Ostatni raz był widziany 18 maja b.r. w Łukowie na Os. Chącińskiego. Oddalił się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją pod nr tel. (25) 797-62-10 lub z najbliższą jednostką policji numerem 112.

Zaginiony to:
Kacper LASECKI
lat 16
zam. Suleje, gm. Łuków

Z ustaleń policji wynika, że młody mężczyzna 18 maja b.r. około godz. 18:40 na Osiedlu Chącińskiego w Łukowie rozstał się z członkiem rodziny, po czym oddalił się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.
W chwili zaginięcia ubrany był w bluzę z kapturem koloru czarnego rozpinaną na suwak błyskawiczny, spodnie dresowe koloru czarnego, buty sportowe – adidasy koloru granatowego z wstawkami koloru czerwonego.

Rysopis: wzrost około 174 cm, waga około 60 kg, sylwetka szczupła, włosy krótkie koloru brąz, twarz owalna, oczy koloru brązowego przy czym jedno było barwy jaśniejszej.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź miały w ostatnim czasie kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub z najbliższą jednostką policji numerem 112.

źródło: KPP Łuków, autor: AD.
www.lubelska.policja.gov.pl