Policjanci z Radzynia Podlaskiego poszukują zaginionego 41-letniego Tomasza Kaliszuk. 9 kwietnia br. wyszedł z domu z zamiarem udanie się do pracy, do której nie dotarł. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które mają informacje na temat jego miejsca pobytu prosimy o kontakt pod nr tel. (83) 351-22-10.

Radzyńscy policjanci poszukują 41-letniego Tomasz Kaliszuk. Mężczyzna w dniu9 kwietnia br. wyszedł z domu około godziny 5:00 z zamiarem udania się do pracy. Jednak do niej nie dotarł i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną, a jego miejsce pobytu nie jest znane. Może poruszać się rowerem koloru czarnego typu górski.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, sylwetka krępa, ciemne krótkie włosy, twarz owalna. W dniu zaginięcia ubrany był w granatową kurtkę z kapturem, spodnie typu bojówki materiał wzór moro koloru zielonego, buty sportowe.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim pod nr tel. (83) 351-22-10 lub na numer alarmowy 112.

źródło: Policja Lubelska / KPP radzyń Podlaksi, autor: P. M.
www.lubelska.policja.gov.pl