W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

22 lutego m. Budziska mieszkaniec warszawy, kierując pojazdem marki Renault nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Opel najeżdżając na jego tył. Nikt nie doznał obrażeń.

23 lutego w m. Wola Orzeszowska mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki BMW na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków drogowych w wyniku czego uderzył w drzewo. Nikt nie doznał obrażeń.

25 lutego w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Suzuki wykonując manewr cofania uszkodził pojazd Ford. Nikt nie doznał obrażeń.

26 lutego w m. Miedzna mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel spowodowała zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym w ten sposób, że nie zachowała ostrożności podczas wykonywania manewru cofania i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo kierującym pojazdem marki Volkswagen. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel nieprawidłowo wykonując manewr cofania najechał na unieruchomiony pojazd marki VW. Nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

źródło: KPP Węgrów, autor: mł.asp. Monika Księżopolska
www.mazowiecka.policja.gov.pl